14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach  wszystkich pracowników pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny  i ciepły nastrój zawdzięczamy dzieciom z grupy "Wiewiórki ",

które specjalnie przygotowały na tę okazję występy. Przedszkolaki zaprezentowały " Koncert życzeń " ze specjalną dedykacją i piosenką dla każdego pracownika. Niespodzianka wywołała zachwyt, zaskoczenie i wzruszenie. Dzieci były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Sześciolatki  otrzymały wielkie brawa. Pani Dyrektor i Burmistrz złożyli pracownikom przedszkola ciepłe życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Dopełnieniem tej szczególnej uroczystości były róże i poczęstunek, który sponsorowany był przez  Radę Rodziców. Za co serdecznie dziękujemy.
Bil Anna