Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, jedne z najważniejszych świąt w roku, bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości. W Naszym Przedszkolu uroczyste spotkania przebiegały w kilku etapach.

Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.

Przedszkolaki wspólnie ze swoimi paniami przygotowały część artystyczną, na której prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wręczały również wykonane własnoręcznie prezenty. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Były to wyjątkowe dni, pełne radości i dumy. Szczęśliwe, uśmiechnięte, rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.