W listopadzie 2019r. dzieci z przedszkola w Pełczycach wzięły udział w akcji ,,Marzycielska poczta". Jest to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Wiele z nich większość swojego czasu spędza w domach i szpitalach.

Przesyłki tego typu stanowią dla nich ogromne wsparcie. Maluchy często proszą rodziców o ponowne przeczytanie treści listów lub same wielokrotnie do nich wracają.

Dzieci z przedszkola w Pełczycach bardzo zaangażowały się w akcję. Na początku zobaczyły zdjęcia chorych dzieci oraz poznały ich historie, niektóre bardzo smutne. Następnie każda grupa wybrała kilkoro spośród tych dzieci i dla nich stworzyła laurki. Na końcu poszliśmy na pocztę, aby je wysłać. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom za udział w akcji, za poświęcony czas i wykonanie pięknych, kolorowych kartek.