We wtorek 25 lutego w naszym przedszkolu już od rana można było odczuć atmosferę zbliżającego sie balu karnawałowego, a wszystko to za sprawą  przyjaznygo nam Clowna Rupherta, który na sali gimnastycznej rozkładał swoją  wyjątkową, bajeczną dekorację.

Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider – manów itp. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez clowna i jego asystentkę. W trakcie zabawy dzieci obdarowane były karnawałowymi czapeczkami, maskami, trąbkami i odznakami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku - lizaków.  Największą atrakcją było malowanie na kolorowo włosów. Na twarzach przedszkolaków malował się uśmiech, który nie znikał mimo zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!

Misie

Żabki

Krasnoludki

Wewiórki

Biedronki