W dniu 22 maja 2023 r. w przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą zakładkę do książki. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej,  kształtowanie poczucia estetyki, doskonalenie sprawności manualnych oraz zainteresowanie dzieci książką. Zadaniem dzieci było wykonanie zakładki dowolną techniką plastyczną.

Wszystkie grupy w przedszkolu wzięły udział w konkursie, prace były pomysłowe i staranne. Wszystkim uczestnikom konkursu Panie wręczyły dyplomy i słodkości a dla laureatów dodatkowo były piękne książeczki.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu:

Grupa Żabki:

Aleksander Nogalski

Jędrzej Kiełbasa

Bartosz Górecki

Grupa Krasnoludki:

Nina Gauden

Tola Gorzynik

Nadia Maślany

Grupa Misie:

Marcel Pietrzak

Mikołaj Kurkiewicz

Fabian Fieńko

Grupa Biedronki:

Antonina Koziołek

Szczepan Symela

Naomi Pakuła

Grupa Wiewiórki:

Wiktoria Ruszczak

Alicja Kiełbasa

Armin Chachuła