Drodzy Rodzice, Nasze przedszkole bierze udział w Projekcie Zdrowe Dzieci realizowanym przez Ministerstwo Zdrowia.  Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. 

W ramach projektu w grupach będą realizowane warsztaty kulinarne, gry i zabawy promujące codzienną aktywność fizyczną. Celem projektu jest także poszerzanie wiedzy na temat zdrowego stylu życia i dobrej, zdrowej diety wśród rodziców.

Rodzice i opiekunowie - Was również zachęcamy do poszerzania swojej wiedzy - w strefie dla rodzica znajdziecie szkolenie w różnych formach.

Zapraszamy na stronę www.zdrowedzieci.com

Na zdrowedzieci.com znajdziecie bogactwo materiałów i  inspirujących treści. To miejsce, w którym możecie poszerzać swoją wiedzę, zdobywać praktyczne umiejętności i czerpać inspirację od ekspertów.

- Odkryjcie materiały przygotowane dla Was przez ekspertów.

- Przeczytajcie nasze e-artykuły, które dostarczą Wam praktycznych wskazówek i porad.

Zapraszamy Was serdecznie na zdrowedzieci.com! To miejsce do poszerzania swojej wiedzy - w strefie dla rodzica znajdziecie szkolenie w różnych formach.