W tym dziale znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące zapisów dziecka do naszego przedszkola. Dostępne są tu wszystkie wymagania oraz dokumenty niezbędne do złożenia w przedszkolu.

DYREKTOR MIEJSKO- GMINNEGO
PRZEDSZKOLA w Pełczycach

ogłasza zapisy na

Rok szkolny 2020/2021

Karty zgłoszeniowe prosimy składać w sekretariacie  Przedszkola od 1 do 30 marca!

Druki kart zgłoszeniowych są dostępne w sekretariacie przedszkola lub na naszej strony internetowej www.przedszkolepelczyce.edu.pl

Karta zgłoszeniowa plik do pobrania w wersji doc
- w związku z epidemią koronawirusa, karty można przesyłać w formie załącznika na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (9031_wniosek__o_przyjacie_dziecka_do_przedszkola.doc)Karta zgłoszeniowa 2020[ ]64 kB

W załączeniu wyniki rekrutacji do przedszkola.

Załączniki:
Pobierz plik (lista kandydatów w naborze uzupełniającym.pdf)Rekrutacja uzupełniająca[ ]151 kB
Pobierz plik (lista kandydatow.pdf)Lista kandydatów[ ]236 kB