Jeśli planujesz, aby Twoje dziecko w przedszkolu sprawowało się świetnie, poznało z powodzeniem nowych rówieśników i zaprzyjaźniło się z nimi do tego stopnia, że nie będzie chciało kończyć z nimi zabawy, gdy przyjdzie czas jego odbioru z przedszkola to przeanalizuj nasze porady, a na pewno będzie to możliwe. Sprawdź, jak możesz pomóc dziecku w przezwyciężeniu jego lęków na temat przedszkola i jak sprawić, aby było to miejsce przyjazne i pełne wielu atrakcji.

Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele w załączeniu przekazujemy ulotkę przygotowaną przez studentów z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.