- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

       BAL KARNAWAŁOWY 2016 r.

   W poniedziałek  25 stycznia br. w naszym Przedszkolu odbył się karnawałowy bal przebierańców. W tym dniu każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi Przedszkola z niecierpliwością oczekując czekających na wszystkich atrakcji.
  Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu aktorów  z Agencji  Artystycznej „Kompania Marzeń ” ze Szczecina, którzy to w przesympatyczny, humorystyczny  sposób podczas zabawy karnawałowej pod hasłem „ Mikołaj na diecie” poruszyli jakże ważne treści związane ze zdrowym odżywianiem.  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
    Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych  strojów.  Kolejny bal karnawałowy już za rok


WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego