- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

Są w kalendarzu wspaniałe daty, które świętuje ludzkość  od lat,jednak Dzień Babci oraz Dzień  Dziadka to najwspanialsze ze wszystkich dat.

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka. Święta te mają w Polsce tradycję liczącą ponad pół wieku Pojawiły się bowiem w naszych kalendarzach już w latach 60 ubiegłego wieku i na stałe weszły w nasze kalendarze. Są to Święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Laurka, ręcznie robiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca bo taki  najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.
W naszym przedszkolu przez cały tydzień licznie przybywali zaproszeni goście, by dzieci mogły zaprezentować przed nimi przygotowane niespodzianki oraz  program artystyczny.
Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Jak co roku również dostarczamy wiele radosnych przeżyć Babciom i Dziadkom ze Związku Emerytów  Rencistów i Inwalidów w Pełczycach, do których wybieramy się z wizytą do MGOK.
W tym roku to  grupa „ Żabki” w przepięknych, kolorowych strojach krakowskich zaprezentowała swój program artystyczny, życząc wszystkim zebranym wiele zdrowia i radości.
Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za wszelką  pomoc w przygotowaniu  uroczystości.


     
Wiklak Jolanta

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego