- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

Od ośmiu lat nasze przedszkole organizuje Gminny Przegląd Recytatorski. W tym roku odbył się w dniu 07.05.2014r o godz. 9.30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Tematem tegorocznego Przeglądu były ”Pachnące ogrody i wiosenna łąka”.
Przegląd przygotowały i prowadziły nauczycielki: Anna Bil i Irena Sowa.
W przeglądzie brały udział dzieci z naszego przedszkola ( dwoje dzieci z każdej grupy, które wcześniej zakwalifikowały y  się do przeglądu gminnego) oraz dzieci z Lubiany i Będargowa. Łącznie w przeglądzie wzięło udział 16-ro dzieci.
Swoją obecnością zaszczycił nas p. burmistrz Mirosław Kluk, p. dyrektor MGOK Julita Kołda, p.dyrektor naszego przedszkola Marzenna Dziekońska oraz emerytowana nauczycielka Urszula Nowicka.
Przybyli goście oraz uczestnicy mogli przenieść się na przepiękną wiosenną  łąkę, udekorowaną czerwonymi makami i usłyszeć talenty recytatorskie dzieci. Większość z nich była przebrana w kolorowe stroje ukazujące przeróżne okazy przyrody.
VIII Gminny Przegląd Recytatorski minął w bardzo przyjemnej, miłej i ciepłej atmosferze.
Na zakończenie wychowawczynie poszczególnych uczestników otrzymały podziękowanie za przygotowanie laureatów  a dzieci otrzymały książki  oraz dyplomy. Fundatorem nagród była Rada Rodziców.
Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami udali się do przedszkola na poczęstunek a następnie dzieci bawiły się wspólnie na placu zabaw.
Dziękujemy Nauczycielkom za przygotowanie dzieci do Przeglądu. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego