- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Szanowni Państwo

Przygotowania do akcji teraz nabiorą tempa!!

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za zaangażowanie i wsparcie! Bardzo serdecznie dziękuję za zeszłotygodniowe spotkania.

Na pewno wrócę do Państwa z podsumowaniem tych spotkań, w których przypomnę jakie działania przed nami do zrealizowania. Będę systematycznie do Państwa wracać z kolejnymi materiałami. Dziś udało się nam domknąć lokalizacje, w związku z tym mogę drukować plakaty i ulotki które będą w Barlinku w piątek. Elektroniczna wersja plakatu (dla trzech gmin i dla Choszczna osobno) w załączeniu – proszę z niej korzystać. Ogromnie ważnym jest, aby na bieżąco zamieszczać najświeższe informacje o akcji „Dzień Dawcy Szpiku dla Agatki i Innych” na wydarzeniu oraz na podległych Państwu organizacyjnie portalach internetowych, oficjalnych stronach, wydarzeniach facebookowych czy fanpagach.

Początek akcji  już za półtora tygodnia! Jeszcze raz proszę o pomoc w rozpropagowaniu informacji o akcji w każdy możliwy sposób. Liczą się wszystkie metody dotarcia, z formą ustną wobec ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ włącznie. Poświęćmy chwilę ze swojego czasu i pomóżmy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Przesyłam także Państwu link do wydarzenia na fb, które jest niezmiernie ważnym kanałem przekazu informacji.

https://www.facebook.com/events/822824838066340/

Proszę o jak najszersze rozpropagowanie tego wydarzenia!!!!!!! Proszę, niech Państwo tam wejdą i klikną „DOŁĄCZ” oraz zaproszą swoich znajomych.  Zadeklarowanie swojego uczestnictwa w tej postaci ma naprawdę istotne znaczenie, bo pokazuje, że identyfikują się Państwo z akcją! Ma wydźwięk psychologiczny… Także DOŁĄCZAJMY!!!

Moje doświadczenie pokazuje że w pierwszych dwóch dobach po uruchomieniu wydarzenia powinno do niego dołączyć około 200 osób. To będzie dobra wróżba JOGROMNIE PROSZĘ O CIĄGŁE WSPARCIE NASZEJ AKCJI… To naprawdę ważne wydarzenie, które mamy nadzieję wymiernie przyczyni się do uratowania zdrowia…Bardzo uprzejmie proszę o potwierdzenie otrzymania tych materiałów. Będę szczerze zobowiązana.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Ewa Nawrot
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców /DR Coordinator


Fundacja DKMS
ul. Altowa 6 lok.9
02-386 Warszawa

T +48 22 882 95 67
M +48 668 669 894
F +48 22 882 94 02

ewa.nawrot@dkms.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego