- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne kolędowanie.
Dzieci z grupy " Wiewiórki " zaprosiły swoich najbliższych na Przedstawienie Bożonarodzeniowe. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój  i uświadomiła, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta.
Przepiękne kolędy i pastorałki starszaki zaprezentowały  również na Spotkaniu wigilijnym dla pracowników przedszkola i zaproszonych gości.