- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, grupa „Żabki” przygotowała jasełka bożonarodzeniowe, na które zaprosiła wszystkich pracowników przedszkola, pracowników Urzędu Miasta w Pełczycach na czele z panem burmistrzem Mirosławem Klukiem. Swoją obecnością uraczył Nas również ks. Proboszcz H. Rażniewski, emerytowani pracownicy przedszkola oraz drodzy rodzice  
     Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także Królowie.
Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Całemu występowi towarzyszyły wielkie pozytywne emocje. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy szczególnie przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości
                              Wiklak Jolanta  


.                                                                                                       

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego