- Miejsko-Gminne Przedszkole w Pełczycach

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYDARZENIA

„Pasowanie na przedszkolaka”
w grupie „BIEDRONKI” i „KRASNOLUDKI”„My maluchy przyrzekamy być od dziś przedszkolakami
Nie grymasić i nie szlochać, zawsze swoje panie kochać.
Przyrzekamy nie sikać w galoty, bo z tym dużo jest  roboty.
Grzecznie bawić się i fikać, w mig zajadać z talerzyka.
Nauczymy się dziękować i porządnie się zachować.
Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami”.

  Dnia 22 oraz 23.11. 2017r.  w Miejsko Gminnym Przedszkolu w Pełczycach odbyły się uroczystości „ Pasowania na przedszkolaka” w grupach Biedronki wychowawca Aleksandra Zmiendak oraz w grupie Krasnoludki wychowawca Irena Sowa. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Marzenna Dziekońska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz kuferek pełen niespodzianek od rodziców.
Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz zaproszeni goście zasiedli do wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego